Tony Lovelock, üvey kardeşinin kirli külotunu koklamak için çamaşır odasına gizlice girme alışkanlığına sahiptir. Chloe Temple, üvey kardeşinin kirli kıyafetlerine girme eğiliminin farkında değildir, ta ki bir gün Tony yatak odasından maskesi yerine külotunu giyerek çıkana kadar. Chloe, amının kokusunu beğendiği için onu çağırır, sonra onu kapıdan dışarı fırlatır. Daha sonra Chloe, Tony’ye çok sert davrandığı için özür dilemeye gelir ve ona olan aşkının geçeceğine dair ona güvence verir. Tony olmayacağını iddia ediyor ve bunu düşündükten sonra Chloe, Tony’ye amını biraz tattırmayı teklif ediyor, böylece bunun önemli olmadığını anlayacak.

Kanepeye yaslanan Chloe, mini eteğinin zaten güzel ve ıslak olan güzel kesilmiş amını göstermek için yukarı çıkmasına izin veriyor. Tony tereddüt eder ve Chloe fikrini değiştirmeden önce onu yalamak için öne doğru çeker. Üvey kardeşi tarafından yenilmek, ona daha iyi erişim sağlamak için kendini daha geniş ve daha geniş yaymaya devam eden Chloe için şaşırtıcı bir heyecandır. Parmaklarını Tony’nin saçlarına dolayan Chloe, ağzını tam istediği yere koyar. O kadar içine giriyor ki Tony’ye isterse onu becerebileceğini söylüyor, ama fikrini değiştirmeden önce bunu yapsa iyi olur. Tony elbiselerini çıkardığında, Chloe kendini açmak ve onu içeride ağırlamak için bacaklarından birini havaya kaldırdı. Chloe yatak odasına gitmelerini önermeden önce birkaç pompa alıyor.

Tony kendini yüzüstü pozisyonda bulur ve Chloe onun üzerinde diz çöker, siki elindedir. Eğilerek, D’nin tadına bakar ve sonra kucağına tırmanır, böylece kalçalarını sallayabilir ve onun amına karşı yapay penisini ovalayabilir. Sonunda Chloe, Tony’yi kovboy kız gezintisine geri götürmek için kalçalarını kaldırır. Sonra ellerinin ve dizlerinin üstüne çöker, böylece Tony onu köpeğiyle sikerek şehre gidebilir. Chloe, üvey kardeşinin bazı ciddi hareketleri olduğunu öğrenirken inlemeyi bırakamaz! Tony’yi bir kez daha sırtına iten Chloe, iyi vakit geçirmek için onu ters kovboy kızına bindirir. Bir bacağı Tony’nin omzunun üzerinden bağlanmış olarak sırtına sarılır, böylece damlayan spermini bırakan ve Tony’nin tutkusuna harika bir çözüm bulduklarına gülümseyen bir anal için içeri girene kadar onu becerebilir.

Comments are closed.