Babam ağzının tadını biliyor dedim kendi kendime içimden, babam bizde yaşayacaklarını söyledi. Benim için fark etmez baba sen nasıl istersen dedim tamam oğlum o zaman hadi ablanın odasını ayarlayalım dedim nasıl yani yaşı benden büyük mü falan dedim evet oğlum senden 3 yaş büyük ona abla dersin ayıp olmasın dedi. Ben abla falan demem baba benim ablam değil o deyince kızdı tamam baba sen nasıl dersen öyle olsun dedim. Neyse eve geldiler yerleştiler artık evin içinde iki seksi bayan vardı üvey kardeşim evde devamlı kısa şortlar giyerek geziyordu ve beni çok tahrik ediyordu. Kendimden geçiyordum onu gördükçe ama yapacak bir şey yoktu sahip olmam biraz zor gibi geldi.

Ama zoru başarmayı seven bir erkektim. Evde odamda alkol içtiğim sırada kapı çaldı gelen üvey kardeşimdi sen neden hiç konuşmuyorsun benimle falan dedi bende ne konuşayım ki hiç samimi değiliz falan dedim. Samimi olmak istemez misin benimle dedi isterim neden istemeyim dedim bende. O zaman bana da doldur bir bardak alkol beraber içelim o zaman samimi oluruz dedi tamam olur diyerek bir bardakta ona doldurdum. Beraber içmeye başladık sohbeti çok hoştu içtikçe açılıyordu ama öyle seksi bacakları vardı ki hele ki devamlı porno izlediğim için bayanların ayaklarına takmıştım kafayı onun ayakları da çok temiz ve bakımlıydı.

Kafası yavaş yavaş güzel olmaya başladı konu sevgililere geldi sordu bana sevgilin var mı diye bende yok dedim. Nasıl karşılıyorsun erkeksi ihtiyaçlarını falan dedi bende para verip birlikte oluyorum hayat kadınları ile dedim burada ben dururken sen para vererek seks mi yapıyorsun dedi şaşırmıştım. Anlamadım falan dedim neyi anlamadın benimle seks yapmak istediğini bilmediğimi falan mı zannettin geldiğimden beri benim ayaklarıma ve bacaklarıma bakıyorsun emin ol beni de sevgilim iyi sikemiyor bende kendime iyi bir sikici arıyordum dedi.

Comments are closed.