Müşteri Mia Malkova, at sırtında sürdürdüğü poposunda çekilmiş bir kastan muzdarip. Çok ihtiyaç duyulan ağrıyı hafifletmek için masözü Bree Daniels ile bir tedavi planlar. Peri kırmızısı kafa, müvekkilinin durumunu değerlendirir ve Mia’yı üçgen bir destek yastığına koymaya karar verir. Poposunu kaldırmak Bree’ye kalçalarına ve hamstringlerine daha iyi erişim sağlayacaktır. Mia’ya tüm kıyafetlerini çıkarmasını söyler.

Mia, acı içinde kıvranan dar kot şortundan pantolonsuz kabarcık poposunu sallıyor. Güzel bordo sütyenini çıkarıyor ve Bree yardım edemiyor ama ateşli göğüslerini fark ediyor. Mia, havada yükselen seksi kıçıyla destek üzerinde yüzüstü yatıyor. Bree kusursuz kalçalarına yağ uygular ve sabırla ovalar. Mia masanın üzerinde erir ve terapötik gerginlik giderici masajı takdir eder.

Daha iyi kaldıraç isteyen Bree, masaya tırmanır ve düğümü gerçekten çok fazla yağla çalıştırmak için Mia’yı geriye doğru iter. O kadar çok yağ uyguluyor ki kıçının çatlağına ve amının yarığına sızıyor. Bree düğümün gevşediğini ve Mia’nın açıldığını hisseder. Bree, kusuruna ve doğrudan amının dudaklarına masaj yapmaya başladığında Mia biraz şüphelenir. Ama Bree düğümünü yoğurmakta ısrar ediyor. Sadece gerginlik noktasının gerektirdiği kadar ısrarcı.

Mia’yı şaşırtan Bree, görünüşe göre onu yağla mahvetmemek için tişörtünü çıkarır. Büyük doğal göğüslerini Mia’nın dibine bastırıyor, lezzetli kıçını tatmak için eğiliyor. Mia, erkek arkadaşına karşı dürüst olmak uğruna direnmeye çalışır, ancak Bree’nin başıboş dili kendini çok iyi hisseder. Bree, Mia’nın kıçını jantlar ve ecstasy içinde inlerken kaygan amını ovalar. Bree poposunu çıkarır ve Mia’nın yağlı destekli kıçını tribünler. Sonra Bree müvekkilini yüzüne oturur, Mia’yı ağzına boşaltırken kendi amını ovalar. Mia, kremalı deliğini boşalıncaya kadar parmaklarken Bree’nin klitorisini yiyip emerek karşılık verir! Tadını çıkar!

Comments are closed.