Gia Derza, ev sahibi Evan Stone tarafından ziyaret edilir. Birbirlerine karşı arkadaş canlısıdırlar, ancak Evan kesin olarak konuşmaları gerektiğini söylüyor. Evan, Gia’ya dairesinden kira şartlarına aykırı bir iş yürüttüğünden şüphelendiğini söyler. Gia, daireden NURU masaj hizmetleri sunduğunu itiraf eder ve Evan ona durmasını veya tahliye edilme riskini alması gerektiğini söyler. Gia flört eder ve işine devam etmesine izin vermesi için onunla tatlı bir şekilde konuşmaya çalışır, ancak Evan ikna olmaz. Ancak, Evan’dan cazibe ipuçları var.

Gia daha sonra taktikleri değiştirir ve sweet, stresi azaltmak için bir masajı kabul etmesi için onunla konuşur. Evan tereddütlüdür, ancak sonunda Gia’ya direnemeyerek onunla konuşulur. Masaj için soyunmaları gerektiğini söylediği için daha cilveli hale gelir, çünkü kıyafetlerinin her yerine NURU jeli sürmek istemezler. Evan açıkça ona ilgi duyuyor ve bunu yaparken o da soyunuyor. Evan daha sonra masaj yatağına uzanır ve Gia sırtına masaj yapar.

Gia daha sonra Evan’dan öne masaj yapabilmesi için dönmesini ister ve adam tahrik olur. Onu kazanmak, horozunu emmek ve göğüslerini ona sürtmek için bu fırsata atlıyor ve her dakikasının tadını çıkarıyor. Horozunu hevesle onun içine soktuğunda, Gia’nın tahliye edilmeyeceği anlaşılıyor!

Comments are closed.