Izzy Bell ve üvey kardeşi Chad Alva, birbirleriyle tartışmayı bırakamazlar. Çad’ın annesi Krissy Lynn, çekişmelerinden bıktı. Birbirleriyle bağ kurmak için bir masa oyunu oynamayı denemelerini önerir. Onları bir oyunla kurar, sonra onlara amacın önce inmek olmadığını söyler. Güzel oynadıklarından emin olmak için odanın diğer tarafına taşınır.

Chad elini Izzy’nin pantolonuna indirirken, Izzy ikisi de önce diğerini çıkarmaya çalışırken sert sikini okşuyor. Krissy, Izzy’ye bir bardak su getirmeye gittiğinde, Izzy Çad’ın sertliğini kamçılıyor ve onu tamamen sertleştiriyor. Sonra tezgahın üzerine eğilir, böylece Chad onu büyük aletiyle arkadan becerebilir. Tutkusunun gücüyle öne düşen Izzy, Krissy’nin odaya geri döndüğü anda iner ve onu olabildiğince sessizce boşalmaya zorlar.

Daha sonra Izzy, seks becerilerini geliştirmek için ona meydan okuduğunda Çad’ın duşunu kullanmaya çalışır. Külotunu soymadan önce onu kabarık dudak ağzıyla emerek ve çıplak lanet deliğinde sınırsız bir sert sürüş için gemiye tırmanarak onu üstüne alır. Tekrar patlaması çok uzun sürmez. Çad’ı yanına alması gerektiğini bilerek, göğsünü büyük bir yapışkan cumshot ile kaplayana kadar onu okşar.

Comments are closed.