Natasha Nice, onu doğru becerebilecek birini bulmak için bir ilişki bulmaya çalışmak için bir arkadaşlık sitesi kullanıyor. Çok susamış ama hala standartları var. Azgınlığından ağlarken bile, kapıyı çalmak Natasha’ya oğlunun en iyi arkadaşı Charlie’nin özel ders seansı için geldiğini bildirir. Charlie’nin sınıfta mücadele ettiğini itiraf ettiği masaya yerleşirler çünkü yanındaki kızın dikkatini dağıtmaya devam eder. Bu onun göğüsleri: gözlerini o memelerden uzak tutamıyor.

Natasha, Charlie’nin bahanesini duyduğunda, dersten önce mastürbasyon yapmasını önerir. Charlie, kendisine her zaman kötü olduğu söylendiği için mastürbasyon yapmadığını itiraf eder. Biraz gerginliği serbest bırakabilmesi için ne yapacağını öğrenmesine yardım etmeyi teklif ediyor. Öne eğilerek, Natasha o büyük sürahileri sallıyor. Charlie onların sallanmasını izlemekten kendini alamıyor. Onları dışarı çıkaran Natasha, Charlie’ye hardonunu okşamasında sözlü olarak rehberlik eder. Natasha, bir sandalyeye oturup harika bir gösteri yapabilmesi için oturma odasına taşınmalarını önerir. Ayaklarını, meme uçlarını, damlayan tüylü kedisini gösteriyor. Sonunda o ayakları alır ve Charlie’yi onlarla okşamaya başlar.

Sandalyeye yaslanan Natasha, Charlie için sevdiği her şeyi anlatırken açgözlü amını mastürbasyon yapıyor. Sonra dizlerinin üstüne çöker ve azgın bir bj’de onu yutmak için horozunu tutar. Natasha, D için obur, topları emiyor ve giderek artan bir coşkuyla derinleşiyor. Sonunda Charlie’yi sırtına alır, böylece onu ri9de edebilir! Charlie’yi kovboy kız’da becermek ve sonra ters kovboy kız, bir kadının amının nasıl olabileceğini hissetmesini sağlar. Bu dersleri, en iyi arkadaşının annesine köpek içinde verirken kullanması için koyar. Ayağa kalkarken Natasha onu son bir kez arkadan alıyor. Sonunda doyduğunda, Natasha dizlerinin üstüne çöker ve Charlie’nin boşalması için bir iniş yeri oluşturmak için göğüslerini bir araya getirir.

Comments are closed.